Trænerne har samlet alle RTK hjemmebanekampe her på siden, så du kan holde øje med datoerne.

Der kan løbende komme rettelser og ændringer. Så kig forbi oversigten her inden kampen.

8. maj DTF U16/18 piger 10.00 10.30 Lyngby DSV
14. maj DTF Dame 1 10.00 10.30 Rødovre DSV
14. maj DTF Herre 2 12.00 12.30 DSV
15. maj DTF Herre 1 08.30 09.00 Næstved/Ringsted Darup
16. maj Veteran 40+ RTK 2 17.00 17.30 Ryvang 1 Darup
21. maj DTF Herre 3 09.00 09.30 DSV
21. maj DTF Dame 2 10.00 10.30 DSV
21. maj DTF Dame 3 12.00 12.30 DSV
21. maj Veteran 50+ RTK 1 14.30 15.00 DSV
22. maj DTF U14 piger 10.00 10.30 Gentofte DSV
22. maj U16 Drenge A 10.00 10.30 HRT 1 DSV
22. maj U14B 08.30 09.00 Slagelse 1 DSV
24. maj Motionist RTK 4 18.00 18.00 Stenløse 2 DSV
24. maj Motionist RTK 2 18.00 18.00 Greve 1 DSV
31. maj Motionist RTK 3 18.00 18.00 Køge 2 DSV
31. maj Motionist RTK 2 18.00 18.00 Køge 1 DSV
6. juni DTF Herre 1 09.00 09.30
6. juni DTF Herre 2 10.00 10.30
6. juni DTF Herre 3 12.00 12.30
6. juni DTF U14 piger 10.00 10.30 B93
7. juni Motionist RTK 1 18.00 18.00 Havdrup DSV
8. juni Golden Age RTK 1 10:00 10.00 Greve 1 DSV
12. juni Veteran 40+ RTK 1(D) 09:00 09:30 Øresund 1 Darup
12. juni Veteran 40+ Div RTK 1 10:30 11:00 Karlslunde 1 Darup
12. juni U12 B 09:00 09:30 Holbæk 1 DSV
12. juni U16 B 10:30 11:00 Kalundborg DSV
13. juni Veteran 40 Serie+ RTK 1(D) 17.00 17.30 Helsingør Darup
14. juni Motionist RTK 4 18.00 18.00 Blåkilde 2 DSV
14. juni Motionist RTK 2 18.00 18.00 Ringsted DSV
15. juni Golden Age RTK 1 09.30 10.00 Haslev DSV
15. juni Veteran 40+ (H) 17.00 17.30 Ølstykke 1 Darup
18. juni DTF Dame 1 10.00 10.30 DSV
18. juni Veteran 50+ RTK 1 11.30 12.00 Sølrød DSV
20. juni Veteran 40+ RTK 2(H) 17.00 17.30 Nærum 1 Darup
20. juni Motionist RTK 2 18.00 18.00 Vordingborg 2 DSV
22. juni Golden Age RTK 1 10:00 10.00 Tølløse DSV
26. juni U12 B 09.00 09.30 Ledøje-Smørum DSV
7. august DTF Herre 1 09.00 09.30
9. august Motionist RTK 3 18.00 18.00 Sorø DSV
9. august Motionist RTK 1 18.00 18.00 Holbæk DSV
13. august DTF Dame 1 10.00 10.30 B93 DSV
13. august Veteran 50+ RTK 1 11.30 12.00 Taarbæk DSV
14. august U12 B 09.00 09.30 Rødovre DSV
14. august U16 B 10:30 11:00 Haslev DSV
14. august Veteran 40+ 3 div 12.30 13.00 Rødovre DSV
15. august Veteran 40+ (H) RTK 2 17.00 17.30 Snekkersten Darup
16. august Motionist RTK 4 18.00 18.00 Ledøje-Smørum DSV
16. august Motionist RTK 1 18.00 18.00 Viby Sj DSV
17. august Veteran 40+ (D) RTK 1 17.00 17.30 Holte Darup
17. august Golden Age RTK 1 10:00 10.00 Holbæk DSV
21. august U16 Drenge A 09.00 09.30 HIK DSV
21. august U12 B 10:30 11:00 AB DSV
21. august U14 B 12:30 13:00 Tølløse DSV
22. august Veteran 40+ RTK 1 18.00 18.00 Vi/So DSV
27. august DTF Herre 2 09.00 09.30 Næstved/Ringsted 2
27. august DTF Dame 1 10.00 10.30 Kløvermarken
27. august DTF Dame 3 12.00 12.30 Rødovre 2
28. august U16 Drenge A 09.00 09.30 Holte DSV