Sisse Folmø
Koordinator for divisions- og ligahold
sisse@roskildetennisklub.dk
21 27 86 33 - brug fortrinsvis mail
Anja Kostecki
Holdkaptajn for RTK 1 damer i 1. division sommer 2020
anjakostecki05@gmail.com
60 37 30 18
Christina Monrad Pedersen
Holdkaptajn for RTK 2 damer i liga 2 sommer 2020
christinamonrad@hotmail.com
21 67 85 38
Sanne Scheibel
Holdkaptajn for RTK 3 damer i liga 3 sommer 2020
sannescheibel@hotmail.com
26 28 76 08
Martin Madsen
Holdkaptajn for RTK 1 herrer i 2. division sommer 2020
mamad@fm.dk
25 26 27 53
Jesper Damkjær
Holdkaptajn RTK 2 herrer liga 3 sommer 2020
jhhk@get2net.dk
21 17 31 61
Bo Halberg
Holdkaptajn RTK 3 herrer liga 4 sommer 2020
bo@halberg.dk
21 19 27 99

 

Morten Bech Sørensen
Koordinator for veteranhold
Morten_bech@live.dk
40 35 13 35
Gitte Martinussen
Holdkaptajn for 40 + 1 sommer 2020
gt.martinussen@gmail.com
20 95 47 27
Povl Jeppesen
Holdkaptajn 40+ 2 sommer 2020
povl.h.jeppesen@postnord.com
29 25 40 63
Kurt Jensen
Holdkaptajn 50+ sommer 2020
banemand@roskildetennisklub.dk
26 85 77 84
Charlotte Aaby Smith
Holdkaptajn 40+ damer sommer 2020
charlotte@aabysmith.dk
25 18 80 89
John Anderskov Madsen
Holdkaptajn 40+ herrer sommer 2020
madsen.anderskov@sport.dk
20 48 75 66

 

Torben Lund
Holdkaptajn for RTK 1 i kategori 1 - sommer 2020
tlund@ruc.dk
22 48 44 08
Marie Schwartz
Holdkaptajn for RTK 2 i kategori 1 sommer 2020
sandalschwartz@hotmail.com
60607346
Lisbeth Lyme
Holdkaptajn for RTK 3 i kategori 3 sommer 2020
lisbeth@lyme.biz
24 66 16 12
Bitten Petersen
Holdkaptajn for RTK 4 i kategori 4 sommer 2020
bittenapetersen@youmail.dk
60 76 84 11
Charlotte Mikkelsen
Holdkaptajn for RTK 5 i kategori 5 sommer 2020
Mikkelsen10@icloud.com
21 17 94 20

 

Søren Peter Elkjær
Holdkaptajn for golden age
sptelkjaer@gmail.com
21 46 21 62

 

Sisse Folmø
Træningschef og koordinator for juniorhold
sisse@roskildetennisklub.dk
Peter Sigdal
Holdkaptajn U14 drenge A sommer 2020
sigdals@gmail.com
60 60 03 30
Helle Michaelsen
Holdkaptajn U14 piger A sommer 2020
Helle.michaelsen@privat.dk
27 13 08 33