Sisse Folmø
Koordinator for 1.-3. hold damer
sisse@roskildetennisklub.dk
21 27 86 33 - brug fortrinsvis mail
Kim Sverbæk
Koordinator for 1.-3. hold herrer
kim@roskildetennisklub.dk
Bo Halberg
4. holdet - holdkaptajn sommer 2018
bo@halberg.dk
21 19 27 99

 

Morten Bech Sørensen
Koordinator for veteranhold
Morten_bech@live.dk
40 35 13 35
Jesper Damkjær
Holdkaptajn 40+1 sommer 2018
jhhk@get2net.dk
21 17 31 61
Anni Nielsen
40+ 2 - holdkaptajn sommer 2018
anni.massoer@gmail.com
40 59 46 42
Kurt Jensen
50+ - holdkaptajn sommer 2018
banemand@roskildetennisklub.dk
26 85 77 84

 

Henrik Døcker
Koordinator for motionist- og golden age hold om sommeren
docker@email.dk
40 71 55 59
Torben Lund
Holdkaptajn for RTK 1 i kategori 1 - sommer 2018
tlund@ruc.dk
22 48 44 08
Niels Abitz
Holdkaptajn for RTK 2 i kategori 1 sommer 2018
nielsabitz67@gmail.com
26 16 14 17
Henrik Døcker
Holdkaptajn for RTK 3 i kategori 3 sommer 2018
docker@email.dk
40 71 55 59
Gunvor Jensen
Holdkaptajn for RTK 4 i kategori 3 sommer 2018
GunvorRJ@gmail.com
26 46 10 49
Bitten Petersen
Holdkaptajn for RTK 5 i kategori 3 sommer 2018
bittenapetersen@youmail.dk
60 76 84 11
Charlotte Mikkelsen
Holdkaptajn for RTK 6 i kategori 4 sommer 2018
Mikkelsen10@icloud.com
21 17 94 20
Gitte Martinussen
Holdkaptajn for RTK 1 motionist vinter 2017/18
gt.martinussen@gmail.com
20 95 47 27
Bitten Petersen
Holdkaptajn for RTK 2 motionist vinter 2017/18
bittenapetersen@youmail.dk
60 76 84 11

 

Henrik Døcker
Koordinator for motionist- og golden age hold om sommeren
docker@email.dk
40 71 55 59
Søren Peter Elkjær
Holdkaptajn for golden age
sptelkjaer@gmail.com
21 46 21 62

 

Sisse Folmø
Træningschef og koordinator for juniorhold
sisse@roskildetennisklub.dk
Marie Hostrup
U10 A - holdkaptajn sommer 2018
Mariefemkampdk@yahoo.com
51 30 09 80
Lene Torp-Milojevic
U10 B - holdkaptajn sommer 18
lene_torp@yahoo.dk
20 73 88 28
Peter Sigdal
U12 drenge - holdkaptajn sommer 2018
sigdals@gmail.com
60 60 03 30
Helle Michaelsen
U12 piger - holdkaptajn sommer 2018
Helle.michaelsen@privat.dk
27 13 08 33
Martin Madsen
U12-U14 A - holdkaptajn sommer 2018
Mamad@fm.dk
25 26 27 53
Tina Dilling
U12-U14 B - holdkaptajn sommer 2018
dilling_1@hotmail.com
28 99 14 67

Hjælpeholdkaptajn:

Mads Damsgaard og Lars Boe

Jonas Vestermann
U14 B - holdkaptajn sommer 2018
jonas.vestermann@gmail.com
21 58 68 58