Sisse Folmø
Koordinator for 1.-2. hold damer
sisse@roskildetennisklub.dk
21 27 86 33 - brug fortrinsvis mail
Kim Sverbæk
Koordinator for 1. hold herrer
kim@roskildetennisklub.dk
Bo Halberg
Holdkaptajn herre 2 sommerr 2019
bo@halberg.dk
21 19 27 99

 

Morten Bech Sørensen
Koordinator for veteranhold
Morten_bech@live.dk
40 35 13 35
Pernille Grønfelt
Holdkaptajn 40+ 1 sommer 2019
pernillegroenfeldt@mail.dk
30 75 62 27
Anni Nielsen
Holdkaptajn 40+ 2 sommer 2019
anni.massoer@gmail.com
40 59 46 42
Charlotte Aaby Smith
Holdkaptajn 40+ damer sommer 2019
charlotte@aabysmith.dk
25 18 80 89
Kurt Jensen
Holdkaptajn 50+ sommer 2019
banemand@roskildetennisklub.dk
26 85 77 84

 

Henrik Døcker
Koordinator for motionist- og golden age hold om sommeren
docker@email.dk
40 71 55 59
Torben Lund
Holdkaptajn for RTK 1 i kategori 1 - sommer 2019
tlund@ruc.dk
22 48 44 08
Niels Abitz
Holdkaptajn for RTK 2 i kategori 1 sommer 2019
nielsabitz67@gmail.com
26 16 14 17
Henrik Døcker
Holdkaptajn for RTK 3 i kategori 3 sommer 2019
docker@email.dk
40 71 55 59
Bitten Petersen
Holdkaptajn for RTK 4 i kategori 3 sommer 2019
bittenapetersen@youmail.dk
60 76 84 11
Charlotte Mikkelsen
Holdkaptajn for RTK 6 i kategori 5 sommer 2019
Mikkelsen10@icloud.com
21 17 94 20

 

Henrik Døcker
Koordinator for motionist- og golden age hold om sommeren
docker@email.dk
40 71 55 59
Søren Peter Elkjær
Holdkaptajn for golden age
sptelkjaer@gmail.com
21 46 21 62

 

Sisse Folmø
Træningschef og koordinator for juniorhold
sisse@roskildetennisklub.dk
Lene Torp-Milojevic
Holdkaptajn U10 B sommer 2019
lene_torp@yahoo.dk
20 73 88 28
Peter Sigdal
Holdkaptajn U12 drenge A sommer 2019
sigdals@gmail.com
60 60 03 30
Tue Mogensen
Holdkaptajn U12 DH piger sommer 2019
tmogensen@gmail.com
26 84 17 75
Tina Dilling
Holdkaptajn U12 B mix sommer 2019
dilling_1@hotmail.com
28 99 14 67
Helle Michaelsen
Holdkaptajn U14 B mix 1 sommer 2019
Helle.michaelsen@privat.dk
27 13 08 33
Marie Præstholm
Holdkaptajn U14 B mix 2 sommer 2019
pr.holm@123dk.dk
51 40 00 57
Martin Madsen
Holdkaptajn U14 B mix 3 sommer 2019
Mamad@fm.dk
25 26 27 53