Så er mødetiderne klar til doubleturneringen på Store Åbningsdag på lørdag den 27. april.

Du kan se tiderne længere nede. Når du har set din tid, skal du udfylde formularen herunder, så arrangør Lasse Byberg kan se, at du har set, hvornår du skal komme.

Ja, jeg har set min mødetid herunder:

 

Efter doubleturneringen bliver der serveret pølser og lidt at drikke – og derefter er der formandens tale, prisoverrækkelser og hejsning af RTK-flaget.

Bemærk, at klubbens tøj- og boldleverandør, SportDirect, kommer på besøg, og det vil være muligt at bestille en ny RTK-klubtøj-kollektion, der kommer i denne sæson

Mødetider åbningsturnering:

Kl. 8.20:

Anja Kostecki Berit Kjær Petersen Bitten Petersen Fleur Pearson Grethe Kjølby
Henriette Bremer Nielsen Henriette Laursen Kristina W. Sørensen Lene Pearson
Lene Sørensen Liselotte Boas Mia Pierri Neumann Tina Linders
Tove Elkjær Veslemøy Hellem

Aksel Rasmussen Alastair Cunningham Bo Halberg Henrik Overgaard Jesper Ellegaard
Morten Lyebalk Ole Rahn Rasmussen Peder Andersen Peter Karlsen Santos Paz Perez
Steen Lindegaard Søren P. Elkjær Søren Rasmussen

 

Kl. 9.00:

Charlotte Mikkelsen Dorte Rye Jensen Ellen Grønvald Eva B.Jensen Gunvor Jensen
Helle Michaelsen Karin Aagesen Katrine Rafn Lisbeth Lyme Liselotte Buhl Marie Schwartz
Mette Jensen Pia Winther Eriksen Tine Bøegh- Petersen Tine Schmidt Olsen

Erik Gustafson Finn Ø. Madsen Henrik Gøtke John Larsen Kristian Sieborg Lars Rath
Ole Bæk Rasmussen Peter Kjeldal Steen Øgaard Dahl Søren Michaelsen Thomas Klavsen
Thomas Winthereik Thøger Lyme

 

Følgende har markeret, at de har set deres mødetid:

    • Liselotte Boas
    • Kl. 8.20
    • Veslemøy Hellem
    • Kl. 8.20
    • Bitten Petersen
    • Kl. 8.20
    • Ellen Grønvald
    • Kl. 9.00
    • Tina Linders
    • Kl. 8.20
    • Tove og Søren Peter Elkjær
    • Kl. 8.20
    • henriette laursen
    • Kl. 8.20
    • Grethe Kjølby
    • Kl. 8.20
    • Mette Jensen
    • Kl. 9.00
    • Grethe Kjølby
    • Kl. 8.20
    • Berit Kjær Petersen
    • Kl. 8.20
    • Tine Schmidt Olsen
    • Kl. 9.00
    • Mia Pierri Naumann
    • Kl. 8.20
    • Anja
    • Kl. 8.20
    • Thomas Klavsen
    • Kl. 9.00
    • Henrik Gøtke
    • Kl. 9.00
    • Pia Winther Eriksen
    • Kl. 9.00
    • Finn Ølvang Madsen
    • Kl. 9.00
    • Kristina W. Sørensen
    • Kl. 8.20
    • Søren Rasmussen
    • Kl. 8.20
    • Eva B Jensen
    • Kl. 9.00
    • Charlotte Mikkelsen
    • Kl. 9.00
    • Har ved tilmelding skrevet jeg først kan spille kl 9......
    • Kl. 8.20
    • John Larsen
    • Kl. 9.00
    • Peter Kjeldahl
    • Kl. 9.00
    • Tine Bøegh-Petersen
    • Kl. 9.00
    • Erik Gustafson
    • Kl. 9.00
    • Steen Lindegaard
    • Kl. 8.20
    • Lars Rath
    • Kl. 9.00
    • Santos Paz Perez
    • Kl. 8.20
    • Liselotte Buhl
    • Kl. 9.00
    • Thøger Lyme
    • Kl. 9.00
    • Lisbeth Lyme
    • Kl. 9.00
    • Helle Michaelsen
    • Kl. 9.00
    • Søren Michaelsen
    • Kl. 9.00
    • Henriette Bremer Nielsen
    • Kl. 8.20
    • Ole Rahn Rasmussen
    • Kl. 8.20
    • Marie Schwartz
    • Kl. 9.00
    • Morten Lyebalk
    • Kl. 8.20
    • Peter Karlsen
    • Kl. 8.20
    • Karin Aagesen
    • Kl. 9.00
    • Aksel Rasmussen
    • Kl. 8.20
    • Thomas Winthereik
    • Kl. 9.00
    • Gunvor Jensen
    • Kl. 9.00
    • Steen Øgaard Dahl
    • Kl. 9.00
    • Fleur Pearson
    • Kl. 8.20
    • Lene Pearson
    • Kl. 8.20
    • Dorte Rye Jensen
    • Kl. 9.00
    • Lene Sørensen
    • Kl. 8.20
    • Henrik Overgaard
    • Kl. 8.20